Odznáček slušné firmy

Lifefood

Inspirujeme ke zdravému a etickému žití. Vyrábíme raw bio vegan jídlo, které chutná a vyživuje tělo tak, abyste mohli žít naplno.

"Proč Slušná firma?"

V jednotě je síla a nikdo není ostrov. Naše práce je postavená na určitých ideích od samého začátku. Jsou jimi mimo jiné respekt k lidem, zvířatům a planetě Zemi. Největší důraz však klademe na maximální kvalitu produktů a jejich integritu, tedy to, že jsou tím, co o nich tvrdíme. Naše zákazníky se nesnažíme oklamat nesmyslným marketingem. Pro nás je tohle slušnost. A protože věříme v sílu pozitivní akce, je další logický krok stát se součástí i této nově vzniklé platformy lidí a firem s podobnými myšlenkami a posílit tak tuto „slušnou“ vlnu v bouřlivém oceánu dnešního světa.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

80%
Zdraví firmy
78%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
78%
Komunita
92%
Planeta
Lifefood

Palivo pro život naplno
Nabízíme jídlo, které je radost jíst. Věříme, že život je hojnost. S našimi produkty můžete prožít den od rána do večera. My dodáváme palivo, abyste vy mohli žít naplno.

Raw vegan BIO bezlepkové produkty
Vyrábíme opravdové jídlo z opravdových surovin. Používáme pouze celistvé suroviny v top BIO RAW kvalitě: ovoce, oříšky, semínka, zeleninu, bylinky a koření nebo třeba olivy, kakao či superfoods. Vyrábíme energy tyčinky Lifebar, krekry, sušenky, čokolády, proteinové drinky, chipsy, „zdravé“ sladkosti, a nabízíme superfoods neboli superpotraviny.

lifefood foto

Kvalita a chuť jsou pro nás klíčové
Naše jídlo je 100% BIO, vegan, bez lepku, bez přidaných cukrů, bez palmového oleje, bez laktózy,  sladidel, sóji, chemie, aditiv a jakýchkoli náhražek či plnidel. Vyrábíme vše za studena, tzv. Really Raw, což znamená, že nejen samotná výroba produktu, ale ani vstupní suroviny nebyly nikdy vystaveny teplotám vyšším než 45 stupňů Celsia, a tak v nich zůstává to zdravé a cenné, co z nich můžeme získat.

Lifefood

O co nám jde
Věříme, že má smysl pracovat a žít tak, aby se člověk za sebe nemusel stydět. Vyrábíme etické jídlo v kvalitě raw bio vegan. Protože věříme, že skvělou chuť, kvalitu a slušnost je možné spojit v jednom výrobku. Protože věříme, že raw je skvělé pro dobré zdraví, bio je dobré pro planetu, a vegan i pro zvířata. Již od roku 2006. Osobně vyhledáváme dodavatele surovin, jde nám o vztahy. Používáme alternativní energii, jde nám o svět, ve kterém žijeme. Nejnověji máme radost z kompostovací mašiny, již žádný bioodpad! A tak je to s námi pořád. Milujeme, že milujete naše jídlo a společně děláme dobře planetě.

Lifefood
Hlasujeme svými peněženkami
Ať se nám to líbí nebo ne, hlasujeme peněženkami. Každá naše koruna rozhoduje, jestli se naše země česká bude ubírat směrem k udržitelnému rozvoji, malebným polím a drobným hospodářstvím tak, jak je známe a obdivujeme jinde v Evropě. A nebo jestli dáme sílu těm, kterým jde jen o vlastní zisk i za cenu drancování a plundrování polí chemií a těžkými stroji, aniž by hleděli na odpovědnost za budoucnost.
Lifefood
Lifefood
Upřímně věříme své práci
Spojuje nás vnitřní nastavení, které žene každého individuálně. Ideje, na kterých firma vyrostla, jsou stále živé a dennodenně přítomné v zakladatelce firmy, Tereze Havrlandové. Proto si můžeme dovolit v dnešním světě ten luxus a věřit svojí práci. A to překoná všechno. I když je to někdy punk. Všichni se učíme. Umíme si naslouchat. Respektujeme se a důvěřujeme si. Nad tím vším bdí vnitřní naplňující pocit, že co děláme, děláme jak nejlépe dovedeme, přinášíme lidem do života radost a tak je to celé dobře.
.
Lifefood
S čím nám můžete pomoci
Tak to má dvě úrovně. První je – žijte svůj život tak, jak nejlépe dovedete, naplňujte to nejlepší z vás. Zdraví vás jako jedince znamená zdraví pro vaše okolí a tím pádem pro celou planetu. Potřebujeme vás! Váš smích, radost a lásku! Na druhé úrovni to je výzva – zajímejte se o to, co jíte. Kdo, jakým způsobem a za jakou cenu jídlo vyrobil a suroviny vypěstoval. Každodenně volíme svými peněženkami, jaký způsob života a přístupu k planetě podpoříme. V Lifefoodu věříme, že slušnost, vědomost a ohleduplnost jsou tou správnou cestou a svou veškerou výrobou a aktivitami tento vývoj podporujeme. Ochutnejte naše dobroty a pokud vám zachutnají, kupujte si nás a dejte o nás vědět dál. Jsme zdraví nejen pro vás, ale i pro budoucnost. Děkujeme!
Lifefood

Adresa

Lifefood Chzech Republic s.r.o.
Areál VÚ Běchovice
Podnikatelská 566
190 11  Praha 9

Kontakty

Telefon: +420 222 266 520
E-mail: lifefood@lifefood.cz
Web: www.lifefood.cz

    

Základní fakta

Počet lidí: 150
Od kdy fungujeme: 2006
Místo působení: celosvětově

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!