Slušná Firma

Společně tvoříme komunitu

Vyhledáváme, propojujeme a podporujeme organizace, které existují proto, aby zlepšovaly život a zároveň přebírají zodpovědnost za důsledky svého podnikání (tyrkysová a zelená úroveň vývoje vědomí).

 

Fungujeme tak, aby naši členové mohli fungovat jako svépomocná komunita a vzájemně si pomáhat. Věříme, že to hlavní, co potřebujeme pro změnu, jsou příklady nových podnikatelských modelů a nové ekonomiky.

Zobrazeni Mrizka Mapa

Proč registrovat firmu?

1.

Stáváte se součástí rozrůstající se komunity – s možností propojit se
s ostatními, sdílet know-how, využívat další možnosti vzájemné podpory a setkávání.

2.

Získáváte prezentaci firmy – ta vám může pomoci přitáhnout podobně smýšlející lidi: zaměstnance, zákazníky, dodavatele, fanoušky a další podporovatele.

3.

Máte možnost se účastnit pravidelných setkání Slušných firem na konkrétní téma, pracovních skupin a mnoho dalších akcí.

4.

Pomůžeme vám šířit vaše myšlenky na blogu a sociálních sítích, vaše aktivity v rámci sekce setkání a propojíme vás naživo s podobně nastavenými firmami a lidmi.

5.

Přispějete ke změně toho, jak se u nás podniká – tím, že nabídnete svůj příklad, se stáváte příkladem ostatním.

Jakou firmu můžete registrovat?

K registraci můžete přihlásit jakoukoli ziskovou i neziskovou organizaci, o které si myslíte, že staví na hodnotách spolku Slušná firma. Podmínkou je to, že máte oprávnění za organizaci vystupovat a že organizace už minimálně jeden rok funguje.

Jak registrovat firmu?

1.

Firmu registrujete v prvním kroku vyplněním Indexu evoluce. Odeslání výsledků je žádostí do zařazení do databáze Slušných firem.

2.

O přijetí, vyjasnění si na živo, či nepřijetí do spolku slušných firem spolu-rozhoduje poradní skupina sestavená ze zástupců slušných firem. Rozhodují na základě výsledků Indexu evoluce a veškerých dostupných informací.

3.

V případě schválení registrace vám odesíláme odkaz k vyplnění profilu vaší firmy/organizace.

4.

Společně s vámi doladíme profil, který uveřejníme na našem webu a sdílíme skrze naše sociální sítě a newsletter.

5.

Následně zasíláme podrobné informace, přístupy ke kontaktům a do Basecampu, sdíleného on-line prostoru slušných firem, a domluvíme se na výši vašeho členského příspěvku.

6.

Pozveme vás na čtvrtletní setkání nováčků, ve kterém se poznáme tváří v tvář a vyladíme se k oboustranné spokojenosti.

firem
0
oborů podnikání
0
společný cíl
1

Komunita firem a neziskovek usilující o změnu toho, jak se u nás podniká a pracuje: Od jednostranné kumulace zisku a externalizace škod, k obecné prospěšnosti a zodpovědnosti. 

Kontakt